Kategorie: Wszystkie | Polecaj | info | wTOKu | zDawna
RSS
środa, 30 stycznia 2013
Ile razy widziałem film o braciach Elwood i ich wspaniałej muzyce? Pewnie niewiele więcej niż wy ;) I jak tylko będę w domu, to znowu go zobaczę. I posłucham oczywiście. Ale jeśli ktoś nie lubi (tia, na pewno) Blues Brothers to może sobie obejrzeć melodramat z Jennifer Aniston w Polsacie na przykład. Ale jest też coś ciekawego na późniejszy wieczór, w ramach cyklu 'Kocham Kino'. No i oczywiście zawsze można sobie (i innym) poczytać... Po 'Blues Brothers' oczywiście ;)
wtorek, 29 stycznia 2013
I oto nadejszla wiekopomna chwiła... Tak, to dzisiaj nastąpi telewizyjna konfrontacja dwóch smoleńskich dokumentów. Ten śledczy autorstwa pani Gargas w TV Puls, a w reżymowej NG uparcie powtarzają swoje ;) Na szczęście są też inne propozycje. Ot, choćby wzruszająca również facetów francuska 'Miłość na żądanie', kilka głupich, ale potrafiących rozluźnić przeponę komedii, disneyowski w klimacie kanadyjski film tańcząco śpiewający czy wreszcie kawał dobrego (miejmy nadzieję) futbolu w pucharze hiszpańskiego króla. Wczoraj miałem wieczór w operze, więc dzisiaj chyba... stadion ;)
Wybór między Wallanderem a brytyjskim kryminalnym miniserialem może być o tyle prosty, że czasowo dadzą się pogodzić. Z tym jednak, że jeśli ktoś planuje obejrzeć jedną tylko z tych rzeczy, to ja, przy całym uznaniu zasług szwedzkiego komisarza tym razem poleciłbym Brytyjczyków. Ale co ja tam wiem ;) Zwłaszcza, że i tak dzisiejszy wieczór spędzę w... operze. Co i państwu polecam. Będzie pięknie.
poniedziałek, 28 stycznia 2013
Wczoraj miałem urodziny, więc dzisiaj już nie mam. Nie ma też tyle dobrego w telewizji, żeby codzienny polecaj był niecodzienny. Ale spektakl Teatru Telewizji w TVP 1 zabawny, a w HBO rozpoczyna się druga seria 'Iluminacji' z rewelacyjną w roli głównej Laurą Dern. I czasy nie kolidują. No i moja tak nieustająca jak niespełniona miłość, czyli Halle Berry będzie. Tym razem w niezłym thrillerze 'Perfect Stranger'... yyy... 'Ktoś całkiem obcy' znaczy. I dokument jeszcze.
niedziela, 27 stycznia 2013
Dziś są moje urodziny. I może dlatego telewizory przygotowały przynajmniej kilka świeczek na moim pysznym torcie. Bardzo dobry, choć jednak gorszy od swojego brytyjskiego pierwowzoru serial kryminalny w Ale Kino+, równie dobry w FOX serial z Jeanem Reno, i piękna Sienna Miller w filmie "Dziewczyna Hitchcocka" w HBO. A to jeszcze nie wszystko. Można na przykład nadrobić (jeśli są, to haniebne) zaległości w znajomości dzieła 'Homeland', bo jest ku temu okazja. Ale i to mało, jest więcej ;)
sobota, 26 stycznia 2013
Sobotę sponsoruje Jean Reno którego zobaczyć można dzisiaj w premierze serialu 'Jo' w telewizji FOX i w filmie 'Aniołowie Apokalipsy', w którym nie zaskakuje nikogo, bo jest jaki jest. Ale nie tylko on. Ja pewnie znowu będę się śmiał przy filmie 'Poznaj mojego tatę'. Nie potrafię się od niego uwolnić, i jak jest, to oglądam. No przecież DeNiro. I oczywiście poruszające 'Tetro' Francisa Forda Coppoli.
piątek, 25 stycznia 2013
Piątek, czyli weekendu początek. Czas na to, żeby bez napinki, że rano wstać trzeba wcześnie, spotkać się ze znajomymi i trochę się wyluzować. Jeśli jednak tak się stanie, że wieczór w domu, to proszę... oto kilka propozycji. W tym mój typ, czyli 'Rytuał', dwa ciekawe dokumenty i dwa kolejne szwedzkie specjały. Zapraszam ;)
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Skrzynka na listy
TO LUBIĘ
Tagi